[KONKURS ZAKOŃCZONY] Bilety na "Kadry Wrocławia" 3

Konkurs trwa do 6 listopada do godz. 15


Mamy dla Was dwa podwójne bilety na "Kadry Wrocławia" - pokaz filmów archiwalnych o Wrocławiu, który trwa w Kinie Nowe Horyzonty na dwa bloki tematyczne:

Blok 2 - Feniks z popiołów - Odbudowa, czyli rozbiórka 

8.11.2014, g. 18:30

To zestaw kilku filmów dokumentalnych ukazujących panoramę miasta od zniszczeń Festung Breslau przez kolejne dekady dźwigania ze zgliszczy aż do współczesności.  

Blok 3 - Wrocław. Od propagandy do promocji

9.11.2014, g. 18.30

Zestaw filmów o Wrocławiu, które powstały na przestrzeni kilku dziesięcioleci w ściśle określonym celu związanym z propagandowym lub promocyjnym przekazem na temat stolicy Dolnego Śląska. 

Aby wygrać bilety trzeba do czwartku 6 listopada do godziny 15.00 wysłać specjalny formularz konkursowy, wpisując w treści swoje imię, nazwisko, telefon kontaktowy i odpowiedź na pytanie, jaki polski aktor zginął na dworcu Glównym PKP we Wrocławiu?  Prosmy o zaznaczenie, jaki blok filmowy Państwa interesuje (do wyboru Blok 2 lub Blok 3). Więcej o "Kadrach Wrocławia".

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę