Planszówki i warsztaty na Wyspie Słodowej

Wakacje powoli dobiegają końca, na Wyspie Słodowej zakończymy je weekendem pełnym atrakcji sportowych, muzycznych i rekreacyjnych! Wydarzenia organizowane w ramach projektu „Wyspa na Weekend” to różnorodne propozycje odpoczynku na świeżym powietrzu. Wspólna zabawa i relaks potrwa od piątku do niedzieli. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

 

  • wyspa na weekend kino plenerowe

  • wyspa na weekend wyspa piaskowa

  • wyspa na weekend sport i rekreacja

  • wyspa na weekend fitness

  • wyspa na weekend kino plenerowe


W niedzielę, jak co tydzień, przygotowano wiele atrakcji dla rodzin. Już od godz. 13.00 rusza tu Wyspa Gier. W wypożyczalni pojawią się tytuły najchętniej wybierane przez wrocławian podczas tegorocznych wakacji. O godz. 16.30 w ramach Klasyki na Wyspie usłyszymy standardy jazzowe i oryginalne kompozycje poezji śpiewanej. Miłośnicy muzyki z pewnością wezmą udział także we wspólnym śpiewaniu, które rozpocznie się o godz. 15.00. Przez cały dzień na Wyspie Słodowej będziemy mogli wziąć udział w dwóch akcjach społecznych – już od godz. 14.00 wszystkie panie są zaproszone na szaleństwo zakupów podczas Babskiego Targu (ze względu na pogodę Babski Targ ogorniczono do minimum), z kolei przedstawiciele akcji Skradzione Bicykle podpowiedzą nam, jak ustrzec swoje jednoślady przed kradzieżą. Wieczorem odbędą się warsztaty taneczne party dance oraz latino solo, na które zaprasza Akademia Tańca Esens, . Początek o godz. 17.30. 

Na Wyspie Piaskowej tradycyjnie pracować będziemy nad naszą kondycją fizyczną. W sobotę członkowie najbardziej utytułowanego w Polsce klubu lacrosse – Kosynierzy Wrocław – przybliżą nam zasady tej ciekawej dyscypliny. W niedzielę natomiast razem z instruktorami z grupy Board-Rider dowiemy się, czym jest surfskate. W godz. 16.00-17.00 porad udzielał będzie profesjonalny instruktor nordic walking. Przez cały czas na Sportowej Wyspie dostępny będzie także Pan Kręgosłup, który wszystkim potrzebującym udzieli porad z zakresu fizjoterapii, a na doraźne problemy zaradzi masażem. 

wyspa na weekend

Organizatorem wydarzeń jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego wraz z partnerami.

ulaj/materiały prasowe

Zgłoś uwagę