Powitanie jesieni na Wyspie Słodowej

Jesień we Wrocławiu rozgościła się już raczej na dobre, czas więc zamknąć tegoroczny sezon letnich animacji kulturalnych i sportowych, które przez całe wakacje towarzyszyły nam w ramach projektu „Wyspa na weekend”. Dziś na Wyspie Słodowej zagra między innymi Wolna Grupa Bukowina czy lider zespołu Dżem ze swoim nowym projektem muzycznym.

  • wyspa łagodna koncert wyspa słodowa wolna grupa bukowina

    Wyspa Łagodna - koncert na zakończenie lata już 4 października

  • wyspa słodowa koncert dżem wolna grupa bukowina


Na Wyspie zagości nie tylko muzyka, także poezja i nastrojowe ilustracje fotograficzne stanowiące element scenografii. - „Muzyka i słowa dobrych treści” to hasło będące kluczem w doborze artystów i repertuaru. Podczas koncertów na scenie będą występować m.in. zespoły muzyczne reprezentujące nurt poezji śpiewanej. Do udziału w wydarzeniu będziemy zapraszać wrocławskich artystów – tłumaczą organizatorzy, czyli Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Koncert odbędzie się 4 października, start już o godzinie 16.00. Wstęp wolny.

Dobre emocje przy jesieni

Do pierwszej odsłony jesiennego cyklu na Wyspie Słodowej zaproszono cztery zespoły: legendę poezji śpiewanej, czyli Wolną Grupę Bukowina, wokalistę zespołu Dżem, Macieja Balcara, który tym razem wystąpi ze swoim akustycznym projektem, zespół Bez Idola, oraz wrocławski duet Acoustic Coockies.

 

 

 

Organizatorzy zapraszają wszystkich wrocławian: rodziny z dziećmi, seniorów, młodzież. Tego dnia scena na Wyspie zamieni się w ciepły, rozświetlony pokój, a do wspólnego śpiewania zaprosimy wszystkich chętnych. To będzie wieczór dobrych emocji. W niedzielę natomiast na wyspie dzień kultury japońskiej. Impreza potrwa od 12.00 do 17.00.

ulaj

Zgłoś uwagę