Konferencja Zarządzania Projektami PMI Wrocław 2015

Jak sprawnie realizować projekty, najlepsze praktyki i skuteczne rozwiązania – to niektóre tematy, o których rozmawiać będą uczestnicy II Konferencji Zarządzania Projektami PMI Wrocław 2015. Spotkania odbędą się 16 i 17 kwietnia w centrum konferencyjnym hotelu Ibis Styles.


Uczestnicy konferencji, zainteresowani tematyką profesjonalnego prowadzenia projektów, będą mieli możliwość zdobycia praktycznej i teoretycznej wiedzy, sprawdzenia swoich umiejętności oraz nawiązania relacji podczas serii wykładów i dyskusji oraz warsztatów. Posiadacze certyfikatów PMI będą mieli możliwość zdobycia łącznie aż 14 punktów PDU.

Project management jest uznanym i stosowanym przez organizacje na całym świecie sposobem skutecznej realizacji przedsięwzięć i celów. We Wrocławiu swoje centra kompetencyjne w tej dziedzinie z powodzeniem rozwijają takie światowe korporacje jak Credit Suisse, HP, Atos czy IBM, a profesjonalne zarządzanie projektami odgrywa także coraz większą rolę w firmach polskich oraz administracji publicznej i podległych jej jednostkach. Skalę upowszechnienia project managementu w organizacjach różnego typu odzwierciedlają prelegenci, którzy w drugim dniu konferencji podzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniami. Będą to między innymi:

Beata Ilnicka, kierownik Wydziału Wdrażania Strategii – KGHM Polska Miedź S.A.

dr Partick Marsch, manager – Radio Research – Nokia,

Patrycja Radek, wicedyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu - EIT+

Grzegorz Szałajko, menedżer projektów i doradca strategiczny,

II Konferencja Zarządzania Projektami PMI Wrocław – warsztaty

Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie warsztatom, skoncentrowanym na praktycznych umiejętnościach i kompetencjach, kluczowych dla każdego project managera.

 

Massawa – Marcin Żmigrodzki – szkolenie otrzymało nagrodę PMI Award 2007. Gra szkoleniowa Massawa symuluje realizację złożonego projektu budowlanego (uczestnicy układają kilka tysięcy klocków Lego). Ów projekt jest jednak tłem dla pokazania procesów komunikacji i współpracy w grupie projektowej.

Marshmallow Challenge & Scrum – Trudność tworzenia oprogramowania – Kate Terlecka – Na tym warsztacie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z zasadami leżącymi u podstaw Scruma. Do tego celu wykorzystamy dwie klasyczne zabawy – The Marshmallow Challenge oraz Grę Tworzenia Produktu. Pomimo iż są to zabawy, ilustrują bardzo dobrze sytuacje które spotykamy w projektach na co dzień i pokazują w jaki sposób działa Scrum i w jakich okolicznościach będzie on przydatny.

Więcej informacji o konferencji oraz rejestracja: http://pmi.wroclaw.pl  lub kontakt: wroclaw@pmi.org.plZgłoś uwagę