Konferencja WROC# 2016

10 marca zorganizowana zostanie konferencję WROC#, dedykowaną fanom programowania .NET. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Wrocław. Rejestracja od 2 lutego.


Organizatorem konferencji jest Objectivity, wrocławska firma IT. Już 10 marca po raz drugi zorganizuje konferencję WROC#, dedykowaną fanom programowania .NET. Na zeszłoroczną edycję wydarzenia bilety rozeszły się w niespełna dwie minuty. Obecnie rokowania co do skali zainteresowania konferencją są podobne, a nawet większe! W tym roku Stadion Miejski we Wrocławiu przywita ponad 400 gości, którzy wysłuchają prelekcji sześciu znanych na całym świecie spikerów. Pomysłodawcy i patroni wydarzenia obiecują, że tym razem będzie jeszcze lepiej, i jednym głosem mówią: „The sky is the limit!”.

– Do konferencji pozostały niecałe dwa miesiące, a w Objectivity ostatnie przygotowania idą pełną parą. WROC# stał się rozpoznawalną marką nie tylko dzięki wysokiemu poziomowi prezentacji, ale również świetnej organizacji. Kto brał udział w poprzedniej edycji, ten wie, że WROC#team stanął na wysokości zadania. Tak będzie i w tym roku – zapowiadają organizatorzy.

Zespół WROC# zaprasza na oficjalną rejestrację już 2 lutego. Do rozdania jest ponad 400 darmowych miejscówek. By dowiedzieć się więcej, należy śledzić oficjalną stronę wydarzenia oraz profile na Facebooku i Twitterze.

 

Konferencja WROC# 2016

Konferencja WROC# 2016

Konferencje / Startupy / Dla wszystkich
Termin od 2 lutego 2016 do 10 marca 2016

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz


Zgłoś uwagę