Skąd wziąć pieniądze na inwestycje?

O tym skąd wziąć pieniądze na inwestycje będzie można dowiedzieć się podczas konferencji „Kapitał na rozwój – nowe możliwości 2015”. Najnowsza oferta rynku kapitałowego, zostanie zaprezentowana 23 kwietnia we Wrocławiu. Udział w konferencji jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.


„Kapitał na rozwój – nowe możliwości 2015” – to konferencja organizowana przez Konfederację Lewiatan. Spotkanie jest kierowane do sektora dużych, średnich oraz małych przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. W programie m.in. oferta rynku kapitałowego w zakresie finansowania inwestycji w aspekcie budowanie stabilnej pozycji firmy na rynku, podnoszenie jej wartość wprowadzanie innowacyjnych technologii i poszerzanie rynki zbytu, w kraju i zagranicą. Prowadzący konferencję to eksperci-praktycy, z wieloletnim doświadczeniem.

Podczas konferencji zostaną szczegółowo omówione obecne źródła pozyskiwania kapitału dla finansowania planowanych inwestycji:

• kredyt technologiczny - wprowadzenie nowych rozwiązań, współpraca z bankiem

• fundusze podwyższonego ryzyka – Venture Capital i Private Equity,

• Anioły biznesu – kluczowy element w rozwoju innowacyjnych start-up’ów,

• Inicjatywa Jeremie – ułatwiony dostęp  do pozyskania kapitału dla sektora MŚP

Podczas interaktywnych warsztatów będzie można uzyskać kompleksową informację na temat poszczególnych źródeł finansowania oraz rekomendacje dotyczące wyboru metody zasilenia kapitałem, optymalnej z punktu widzenia indywidualnych potrzeb i możliwości przedsiębiorstw.

Konferencja „Kapitał na rozwój – nowe możliwości 2015” odbędzie się 23 kwietnia, w Hotelu Sofitel Wroclaw Old Town we Wrocławiu, ul. Św. Mikołaja 67. Udział w konferencji jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 Zgłoś uwagę