„Źródło” – koncert pamięci Jacka Kaczmarskiego

W kwietniu br. roku mija 11. rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego. Twórczość największego polskiego barda przypomną jego muzyczni spadkobiercy, skupieni wokół Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego.

  • Jacek Kaczmarski

    Jacek Kaczmarski 1957-2004 (mat. prasowe)


Koncert  „Źródło – przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu” odbędzie się 9 kwietnia w dobrze znanej miłośnikom dobrej muzyki Sali Gotyckiej w klubu Stary Klasztor, który od roku pełni funkcję siedziby Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego i regularnie, co miesiąc, gości wielbicieli talentu przedwcześnie zmarłego barda.

W koncercie „Źródło” wystąpią: 

Trio Łódzko-Chojnowskie – najbardziej znany zespół kultywujący muzyczną tradycję tria Kaczmarski/Gintrowski/Łapiński, Triada Poetica – wrocławski zespół, inicjatorzy i gospodarze comiesięcznych muzycznych spotkań Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego, gitarowy bard Jakub Kwaśniewski oraz Justyna Panfilewicz – wokalistka do niedawna związana z zespołem Ich Troje, laureatka tegorocznego Przeglądu Piosenki Aktorskiej, z akompaniującym jej na pianinie Cezarym Mogielnickim.

Koncert będzie również okazją do zaprezentowania laureata konkursu dla młodych wykonawców inspirowanych twórczością Jacka Kaczmarskiego, organizowanego w ramach Wrocławskiego Salonu.

„Źródło – przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu”, 9 kwietnia, godz. 19.00, Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1

Bilety: miejsca siedzące: 25 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 30 zł  – w punktach sprzedaży i przed koncertem, wejściówki: 15 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 20 zł  – w punktach sprzedaży i przed koncertem; dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt i serwisach biletowych. 

Zgłoś uwagę