Koncert organowy z muzyką Bacha [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 24 lipca do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na niedzielny koncert w ramach festiwalu Non Sola Scripta (Wrocławskie Lato Organowe) w kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim. Gwiazdą wieczoru będzie szwajcarski organista Jean-Christophe Geiser. Organista zagra m.in. Toccatę d-moll („Dorycką”) Jana Sebastiana Bacha, Toccatę i fugę d-moll, czy słynne Carillon de Westminster I Louisa Vierne’a. O festiwalu przeczytacie także: Koncerty organowe przez całe lato. Festiwal Non Sola Scripta. 

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny koncert trzeba do piątku 24 lipca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w jakim mieście urodził się Jan Sebastian Bach?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę