Koncert „Non est finis” – zaproszenia [ZAKOŃCZONY]

Prawie dokładnie dwa miesiące od upamiętnienia tablicą i koncertem w Imparcie Romana Kołakowskiego znowu wrocławianie mają okazję powrócić myślami do zmarłego w styczniu br. wrocławskiego barda i jego twórczości. 10 czerwca odbędzie się koncert z udziałem m.in. wykonawców, którzy od dawna mają w swoim repertuarze piosenki napisane i skomponowane przez tego artystę. Warto tam być.


Koncert odbywa się dzięki staraniom Teatru Piosenki, założonego przed laty przez Romana Kołakowskiego, oraz Fundacji jego imienia, powołanej przez Agatę Klimczak-Kołakowską. Wydarzenie wsparło miasto, w którym urodził się, wykształcił i wiele lat artysta pracował.

Non est finis – koncert pamięci Romana Kołakowskiego

Non est finis – koncert pamięci Romana Kołakowskiego

Koncert
Termin 10 czerwca 2019 19:00

Miejsce Teatr Polski we Wrocławiu

Zobacz

Na to oczekiwane przez wielu wrocławian wydarzenie bilety są do kupienia w kasie Teatru Polskiego. My, dzięki uprzejmości organizatorów, mamy dla czytelników portalu 3 podwójne zaproszenia na ten koncert. Przekażemy je co 7. osobie, która prawidłowo odpowie na poniższe pytanie i prześle do nas formularz do soboty, 8 czerwca, do godz. 23.55. O wygranej poinformujemy drogą e-mailową.

Jak nazywał się teatr, w którym Roman Kołakowski zaczynał swoją drogę artystyczną jako uczeń wrocławskiego technikum?Zgłoś uwagę