Koncert jazzowy online z 49. piętra Sky Tower

W piątek 3 kwietnia, na scenie zlokalizowanej na 49 piętrze najwyższego we Wrocławiu budynku zaśpiewa Natalia Szczypuła, której towarzyszyć będzie pianista Mateusz Witkowski. Bezpłatna transmisja na żywo będzie dostępna na profilach Facebook Sky Tower i Vertigo Jazz Club & Restaurant.


Wykonawcy zabiorą publiczność w wirtualno-muzyczną podróż do świata jazzu, soulu, funky i popu. „Jazz in the Sky” po raz kolejny zorganizowany został we współpracy z Vertigo Jazz Club & Restaurant.

– Dla wszystkich, którzy do tej pory tak tłumnie odwiedzali wydarzenia muzyczne odbywające się w Sky Tower, przygotowaliśmy godzinną muzyczną ucztę. Wystarczy założyć wygodny strój, zasiąść w ulubionym fotelu i … relaksować się, słuchając naszej wokalistki – mówi Katarzyna Bruź ze Sky Tower.

Natalia Szczypuła, która w piątkowe popołudnie umili czas internautom, dotychczas występowała m.in. w Narodowym Forum Muzyki czy londyńskich klubach, wspólnie z Sound Factory Orchestra koncertowała również w Chinach. Swoje muzyczne umiejętności szlifowała we Wrocławskiej Szkole Jazzu oraz London Center of Contemporary Music w Wielkiej Brytanii. Zgłoś uwagę