Koncert jazzowy Mulatu Astatke w NFM

Konkurs trwa do 22 stycznia do 9.00.

  • mulatu astatke

    Mulatu Astatke/fot. Alexis Maryon


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na sobotni koncert jazzowy w Narodowym Forum Muzyki. Gwiazdą wieczoru będzie wibrafonista Mulatu Astatke. Tworzy muzykę naznaczoną tanecznością i afrykańskim groovem, która jest nośnikiem niezwykle pozytywnej energii, ogniwem łączącym kontynenty i pokolenia. Długo wyczekiwany album Sketches of Ethiopia (Jazz Village, 2013) to dzieło multikulturowego zespołu-orkiestry Steps Ahead Band, pobrzmiewające rdzennym etiopskim instrumentarium, duchem nagrania Sketches of Spain Milesa Davisa, jak również African Suite Ellingtona. Po fenomenalnym przyjęciu przez publiczność Jazztopad Festiwal, artysta wraca do Wrocławia, by ponownie "zarazić" nas swoją pozytywną energią.

Aby wygrać podwójne zaproszenie trzeba do 22 stycznia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w którym roku Mulatu Astatke wystąpił na Jazztopadzie?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowana telefonicznie.Zgłoś uwagę