Koncert Imagine Dragons na ekranie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 29.02 do godz.9

Mamy dla was  1 podwójne zaproszenie na koncert Imagine Dragons ważne w dniu 02.03 do Multikina Pasaż Grunwaldzki o godz. 20.

2 marca po raz pierwszy w historii, jeden z najgorętszych zespołów świata – Imagine Dragons,  jednej nocy wystąpi w kinach na całym świecie z koncertem Smoke + Mirrors. 

Na koncercie Smoke + Mirrors Live nakręconym w ramach trasy Imagine Dragons pojawiły się takie hity jak: Demons, It’s Time i Radioactive z debiutanckiego albumu Night Visions, który okrył się platyną. 

Album Smoke + Mirrors uplasował się na #1 miejscu listy Billboard oraz brytyjskiej listy Official Album Charts i zawiera najnowsze hity, takie jak: I Bet My Life, Gold and Shots, które również znalazły się w filmie.

Żeby wygrać zaproszenie  trzeba do 29 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Z jakiego kraju pochodzą muzycy zespołu Imagine Dragons?

Wygrywa siódma osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.Zgłoś uwagę