Koncert gitarowy Jacka Piechoty [ZAKOŃCZONY]

Oddamy DWA podwójne zaproszenia na koncert z cyklu  Salon Dźwięków Romantycznych: Koncert gitarowy Jacka Piechoty w niedzielę 13 listopada, o godz. 17.30 w Muzeum Pana Tadeusza.


Jacek Piechota – student studiów magisterskich w Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie prof. Piotra Zaleskiego i dr. Łukasza Kuropaczewskiego. Koncertował z Filharmonią Opolską i Filharmonią Poznańską oraz w ramach cyklu „Podróże po strunach im. Marka Długosza”. Współorganizuje festiwal Akademia Gitary i kurs mistrzowski odbywający się podczas festiwalu.

PROGRAM KONCERTU 

 • Antonio José – Sonata
  cz. I Allegro moderato
  cz. II Minueto
  cz. III Pavana triste. Lento
  cz. IV Final. Allegro con brio
 • Mauro Giuliani – Grande Ouverture
 • Agustín Barrios-Mangoré – Choro da Saudade
 • Joaquin Rodrigo – Invocacion y danza

Jak grać?

Aby wziąć udział w zabawie i wygrać podwójne zaproszenia w podanym niżej formularzu zgłoszeniowym należy wpisać odpowiedź na pytanie:  którym roku otwarto Muzeum Pana Tadeusza? 

Konkurs trwa do czwartku, 10 listopada, do godz. 11.00. W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie także imię i nazwisko, numer kontaktowy telefonu. Wygrywa 1 i 11 osoba, która nadeśle do nas poprawną odpowiedź. Laureatów poinformujemy telefonicznie i mialowo, jak odebrać zaproszenie.Zgłoś uwagę