Koncert EABS na dachu Wroclavii - wejściówki do wygrania

Podczas koncertu, 29 lipca na dachu Wroclavii zagra czołowy zespół wrocławskiej sceny muzycznej – EABS. Bilety na wydarzenie są już wyprzedane, ale jest jeszcze szansa, żeby usłyszeć artystów na żywo. Wroclavia przygotowała konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na to wydarzenie.


Trwa Vertigo Summer Jazz Festival. Podczas koncertu, 29 lipca na dachu Wroclavii zagra czołowy zespół wrocławskiej sceny muzycznej – EABS. Bilety na wydarzenie są już wyprzedane, ale jest jeszcze szansa, żeby usłyszeć artystów na żywo. Wroclavia przygotowała konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na to wydarzenie.

Jak zdobyć bilety

Bilety na finałowy występ grupy EABS rozeszły się bardzo szybko, ale fani wrocławskiego zespołu mają jeszcze szansę na zdobycie wejściówek. Można je wygrać, biorąc udział w konkursie na profilu Wroclavii na Facebooku. Aby wygrać bilety na koncert EABS, wystarczy w komentarzu pod postem na Facebooku Wroclavii napisać, dlaczego kocha się muzykę jazzową, wybranych zostanie 5 najciekawszych odpowiedzi. 

Vertigo Summer Jazz Festival jest objęty patronatem medialnym wroclaw.pl.Zgłoś uwagę