wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Wypadek na A4. Korek na autostradzie. Gdzie na kierowców czekają utrudnienia?
Do wypadku doszło na autostradzie A4, na wysokości węzła Pietrzykowice fot. Wrocław Zdarzenia / Facebook
Do wypadku doszło na autostradzie A4, na wysokości węzła Pietrzykowice

W czwartek, 22 września, około godz. 8.00 na autostradzie A4 doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierowców wciąż czekają utrudnienia. Autostrada korkuje się w obie strony, jednak większy zator utworzył się na nitce w kierunku Legnicy. Kolizja zdarzyła się na wysokości miejscowości Pietrzykowice.

Reklama

W wypadku, do którego doszło około godz. 8.00, brały udział dwa samochody osobowe – BMW i Toyota.

Choć nie znamy jeszcze dokładnych przyczyn zdarzenia, wiemy, że pojazd marki BMW uderzył w tył znajdującej się przed nim Toyoty. Obrażenia odniosła kierująca Toyotą 36-letnia kobieta.

Wypadek na A4. Gdzie nadal występują utrudnienia?

Dużych utrudnień można spodziewać się na odcinku pomiędzy węzłami Pietrzykowice i Wrocław Południe, szczególnie na nitce w kierunku Legnicy. Lewy pas był całkowicie zablokowany.

Przez pewien czas zwężenie obowiązywało również na przeciwległym pasie, jednak wozy straży pożarnej już nie blokują ruchu.

GDDKiA poinformowała, że utrudnienia dobiegły końca o 10.25. Warto jednak wziąć pod uwagę, że w tym miejscu ruch wciąż może być nieco wolniejszy ze względu na tworzący się przed ponad 2 godziny korek.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl