126
Rozkład jazdy autobusu 126, kierunek: Paprotna
Przystanek Wojszycka
Słupek: 16524
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 126
126
Wojszycka
Paprotna
-
(Wojszycka) Przystanek - WyścigowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyścigowa Czas przejazdu 1'
-
(Waligórskiego) Przystanek - Park Południowy Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Południowy Czas przejazdu 3'
-
(Skarbowców) Przystanek - WawrzyniakaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wawrzyniaka Czas przejazdu 10'
-
(Racławicka) Przystanek - ModlińskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Modlińska Czas przejazdu 12'
-
(Gajowicka) Przystanek - Gajowicka (Szkoła)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gajowicka (Szkoła) Czas przejazdu 14'
-
(Hallera) Przystanek - GajowickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gajowicka Czas przejazdu 17'
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - HalleraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera Czas przejazdu 21'
-
(Zaporoska) Przystanek - RondoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo Czas przejazdu 24'
-
(Zaporoska) Przystanek - ZaporoskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zaporoska Czas przejazdu 27'
-
(Zaporoska) Przystanek - GrabiszyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska Czas przejazdu 28'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - PerecaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pereca Czas przejazdu 31'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - StalowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Stalowa Czas przejazdu 33'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Pl. SrebrnySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Srebrny Czas przejazdu 34'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia)
-
(Grabiszyńska) Przystanek - HutmenSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hutmen Czas przejazdu 37'
-
(Klecińska) Przystanek - ROD Oświata Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Oświata Czas przejazdu 42'
-
(Klecińska) Przystanek - Wrocławski Park TechnologicznySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wrocławski Park Technologiczny Czas przejazdu 43'
-
(Klecińska) Przystanek - SzkockaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szkocka Czas przejazdu 45'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Gądowianka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gądowianka Czas przejazdu 49'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Na Ostatnim GroszuSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Ostatnim Groszu Czas przejazdu 51'
-
(Milenijna) Przystanek - Milenijna (Hala Orbita) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Milenijna (Hala Orbita) Czas przejazdu 54'
-
(most Milenijny) Przystanek - Most Milenijny Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Most Milenijny Czas przejazdu 56'
-
(Obornicka) Przystanek - Obornicka (Obwodnica) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Obornicka (Obwodnica) Czas przejazdu 57'
-
(Obornicka) Przystanek - Irysowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Irysowa Czas przejazdu 59'
-
(Obornicka) Przystanek - PaprotnaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Paprotna Czas przejazdu 60'