126
Rozkład jazdy autobusu 126, kierunek: Paprotna
Przystanek Pl. Srebrny
Słupek: 111405
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 126
126
Wojszycka
Paprotna
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia)
-
(Grabiszyńska) Przystanek - HutmenSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hutmen Czas przejazdu 3'
-
(Klecińska) Przystanek - ROD Oświata Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Oświata Czas przejazdu 8'
-
(Klecińska) Przystanek - Wrocławski Park Technologiczny
-
(Klecińska) Przystanek - SzkockaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szkocka Czas przejazdu 11'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Gądowianka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gądowianka Czas przejazdu 15'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Na Ostatnim GroszuSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Ostatnim Groszu Czas przejazdu 17'
-
(Milenijna) Przystanek - Milenijna (Hala Orbita) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Milenijna (Hala Orbita) Czas przejazdu 20'
-
(most Milenijny) Przystanek - Most Milenijny Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Most Milenijny Czas przejazdu 22'
-
(Obornicka) Przystanek - Obornicka (Obwodnica) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Obornicka (Obwodnica) Czas przejazdu 23'
-
(Obornicka) Przystanek - Irysowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Irysowa Czas przejazdu 25'
-
(Obornicka) Przystanek - PaprotnaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Paprotna Czas przejazdu 26'