126
Rozkład jazdy autobusu 126, kierunek: Wojszycka
Przystanek Kozia
Słupek: 18527
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 126
126
Kozia
Wojszycka
-
(Maślicka) Przystanek - PółnocnaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Północna Czas przejazdu 1'
-
(Maślicka) Przystanek - Maślicka (Staw) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Maślicka (Staw) Czas przejazdu 2'
-
(Maślicka) Przystanek - Maślice Małe (Brodnicka)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Maślice Małe (Brodnicka) Czas przejazdu 3'
-
(Maślicka) Przystanek - Rędzińska (Cmentarz)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rędzińska (Cmentarz) Czas przejazdu 5'
-
(Maślicka) Przystanek - Maślicka (Osiedle)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Maślicka (Osiedle) Czas przejazdu 6'
-
(Pilczycka) Przystanek - Tarczyński Arena (Królewiecka)
-
(Pilczycka) Przystanek - DworskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworska Czas przejazdu 10'
-
(Pilczycka) Przystanek - GórniczaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Górnicza Czas przejazdu 12'
-
(Kozanowska) Przystanek - KozanówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kozanów Czas przejazdu 14'
-
(Kozanowska) Przystanek - DzielnaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dzielna Czas przejazdu 15'
-
(Kozanowska) Przystanek - WiślańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wiślańska Czas przejazdu 16'
-
(Kozanowska) Przystanek - KolistaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kolista Czas przejazdu 18'
-
(Lotnicza) Przystanek - DH AstraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie DH Astra Czas przejazdu 24'
-
(Lotnicza) Przystanek - Park ZachodniSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Zachodni Czas przejazdu 25'
-
(Bajana) Przystanek - SzybowcowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szybowcowa Czas przejazdu 27'
-
(Bajana) Przystanek - Bulwar DedalaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bulwar Dedala Czas przejazdu 28'
-
(Bystrzycka) Przystanek - BystrzyckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bystrzycka Czas przejazdu 29'
-
(Bystrzycka) Przystanek - Kuźniki (Stacja Kolejowa)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kuźniki (Stacja Kolejowa) Czas przejazdu 30'
-
(Hermanowska) Przystanek - KuźnikiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kuźniki Czas przejazdu 32'
-
(Hermanowska) Przystanek - Hermanowska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hermanowska Czas przejazdu 33'
-
(TAT) Przystanek - Strzegomska (Krzyżówka)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Strzegomska (Krzyżówka) Czas przejazdu 38'
-
(TAT) Przystanek - NowodworskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Nowodworska Czas przejazdu 39'
-
(Klecińska) Przystanek - SzkockaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szkocka Czas przejazdu 41'
-
(Klecińska) Przystanek - Wrocławski Park TechnologicznySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wrocławski Park Technologiczny Czas przejazdu 43'
-
(Klecińska) Przystanek - ROD Oświata Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Oświata Czas przejazdu 46'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - HutmenSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hutmen Czas przejazdu 53'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia)
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Pl. SrebrnySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Srebrny Czas przejazdu 56'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - StalowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Stalowa Czas przejazdu 57'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - PerecaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pereca Czas przejazdu 58'
-
(Zaporoska) Przystanek - GrabiszyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska Czas przejazdu 60'
-
(Zaporoska) Przystanek - ZaporoskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zaporoska Czas przejazdu 62'
-
(Zaporoska) Przystanek - RondoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo Czas przejazdu 64'
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - HalleraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera Czas przejazdu 68'
-
(Racławicka) Przystanek - Racławicka (Szkoła)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Racławicka (Szkoła) Czas przejazdu 70'
-
(Racławicka) Przystanek - ModlińskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Modlińska Czas przejazdu 72'
-
(Skarbowców) Przystanek - WawrzyniakaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wawrzyniaka Czas przejazdu 75'
-
(Sowia) Przystanek - ChłodnaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Chłodna Czas przejazdu 76'
-
(Karkonoska) Przystanek - KrzykiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krzyki Czas przejazdu 80'
-
(Waligórskiego) Przystanek - Park Południowy Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Południowy Czas przejazdu 83'
-
(Wojszycka) Przystanek - WyścigowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyścigowa Czas przejazdu 86'
-
(Wojszycka) Przystanek - WojszyckaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wojszycka Czas przejazdu 87'