126
Rozkład jazdy autobusu 126, kierunek: Zajezdnia Obornicka
Przystanek Hutmen
Słupek: 11703
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 126
126
Wojszycka
Zajezdnia Obornicka
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - Orla Przystanek na życzenie
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - Jastrzębia
-
(Klecińska) Przystanek - ROD Oświata Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Oświata Czas przejazdu 3'
-
(Klecińska) Przystanek - Wrocławski Park Technologiczny
-
(Klecińska) Przystanek - SzkockaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szkocka Czas przejazdu 6'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Gądowianka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gądowianka Czas przejazdu 9'
-
(Na Ostatnim Groszu) Przystanek - Na Ostatnim GroszuSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Ostatnim Groszu Czas przejazdu 11'
-
(Milenijna) Przystanek - Milenijna (Hala Orbita) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Milenijna (Hala Orbita) Czas przejazdu 12'
-
(most Milenijny) Przystanek - Most Milenijny Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Most Milenijny Czas przejazdu 14'
-
(Obornicka) Przystanek - Obornicka (Obwodnica) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Obornicka (Obwodnica) Czas przejazdu 18'
-
(Obornicka) Przystanek - Irysowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Irysowa Czas przejazdu 20'
-
(Obornicka) Przystanek - Zajezdnia ObornickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Obornicka Czas przejazdu 23'