15
Rozkład jazdy tramwaju 15, kierunek: Zajezdnia Borek
Przystanek Dubois
Słupek: 20612
Ostatnia aktualizacja:
Linia zmieniona
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 15
15
Poświętne
Zajezdnia Borek
-
(pl. Powstańców Wielkopolskich) Przystanek - Dworzec Nadodrze
-
(Dubois) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 2'
-
(Jagiełły) Przystanek - Kępa MieszczańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kępa Mieszczańska Czas przejazdu 5'
-
(Podwale) Przystanek - Pl. Jana Pawła IISprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Jana Pawła II Czas przejazdu 8'
-
(Piłsudskiego) Przystanek - Pl. Orląt LwowskichSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Orląt Lwowskich Czas przejazdu 11'
-
(Piłsudskiego) Przystanek - Pl. LegionówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Legionów Czas przejazdu 13'
-
(Piłsudskiego) Przystanek - Arkady (Capitol)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Arkady (Capitol) Czas przejazdu 15'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - ZaolziańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zaolziańska Czas przejazdu 19'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - WielkaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wielka Czas przejazdu 22'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - RondoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo Czas przejazdu 24'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - SztabowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sztabowa Czas przejazdu 26'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - HalleraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera Czas przejazdu 27'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - JastrzębiaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Jastrzębia Czas przejazdu 29'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - OrlaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Orla Czas przejazdu 30'
-
(Powstańców Śl.) Przystanek - Zajezdnia BorekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Borek Czas przejazdu 31'