Przystanek - Sztabowa
( 5 zmian )
Linie tramwajowe
-
2 - kierunek Krzyki
2
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 11207 -
2 - kierunek Biskupin
2
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 11208 -
3 - kierunek Zajezdnia Borek
3
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
3 - kierunek Leśnica
3
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 11208 -
3 - kierunek Księże Małe
3
TramwajKierunek Księże MałeNr słupka 11208 -
4 - kierunek Zajezdnia Borek
4
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
4 - kierunek Biskupin
4
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 11208 -
5 - kierunek Zajezdnia Borek
5
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
6 - kierunek Krzyki
6
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 11207 -
6 - kierunek Kromera
6
TramwajKierunek KromeraNr słupka 11208 -
6 - kierunek Kowale
6
TramwajKierunek KowaleNr słupka 11208 -
7 - kierunek Klecina
7
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 11207 -
7 - kierunek Poświętne
7
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 11208 -
10 - kierunek Zajezdnia Borek
10
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
10 - kierunek Leśnica
10
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 11208 -
11 - kierunek Zajezdnia Borek
11
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
11 - kierunek Kromera
11
TramwajKierunek KromeraNr słupka 11208 -
12 - kierunek Zajezdnia Borek
12
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
12 - kierunek Górnicza
12
TramwajKierunek GórniczaNr słupka 11208 -
12 - kierunek Sępolno
12
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 11208 -
13 - kierunek Zajezdnia Borek
13
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
13 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
13
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 11208 -
14 - kierunek Zajezdnia Gaj
14
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 11208 -
14 - kierunek Krzyki
14
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 11207 -
15 - kierunek Zajezdnia Borek
15
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
17 - kierunek Klecina
17
TramwajKierunek KlecinaNr słupka 11207 -
17 - kierunek Sępolno
17
TramwajKierunek SępolnoNr słupka 11208 -
17 - kierunek Zajezdnia Gaj
17
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 11208 -
18 - kierunek Zajezdnia Borek
18
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
18 - kierunek Gaj
18
TramwajKierunek GajNr słupka 11208 -
18 - kierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)
18
TramwajKierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)Nr słupka 11208 -
19 - kierunek Zajezdnia Borek
19
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
19 - kierunek Zoo
19
TramwajKierunek ZooNr słupka 11208 -
19 - kierunek Kozanów (Dokerska)
19
TramwajKierunek Kozanów (Dokerska)Nr słupka 11208 -
20 - kierunek Leśnica
20
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 11208 -
20 - kierunek Oporów
20
TramwajKierunek OporówNr słupka 11207 -
20 - kierunek Zajezdnia Gaj
20
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 11208 -
21 - kierunek Zajezdnia Borek
21
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
21 - kierunek Gaj
21
TramwajKierunek GajNr słupka 11208 -
21 - kierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)
21
TramwajKierunek Tarczyński Arena (Królewiecka)Nr słupka 11208 -
23 - kierunek Zajezdnia Borek
23
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 11207 -
23 - kierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)
23
TramwajKierunek Wrocław Nowy Dwór (P+R)Nr słupka 11208 -
23 - kierunek Kowale
23
TramwajKierunek KowaleNr słupka 11208
Linie autobusowe
-
247 - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
247
Autobus nocnyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 11317 -
247 - kierunek Polanowice
247
Autobus nocnyKierunek PolanowiceNr słupka 11318 -
247 - kierunek Zajezdnia Obornicka
247
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 11318 -
248 - kierunek Racławicka
248
Autobus nocnyKierunek RacławickaNr słupka 11317 -
248 - kierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)
248
Autobus nocnyKierunek Poświęcka (Ośrodek Zdrowia)Nr słupka 11318 -
257 - kierunek Oporów
257
Autobus nocnyKierunek OporówNr słupka 11317 -
257 - kierunek Rędzin
257
Autobus nocnyKierunek RędzinNr słupka 11318 -
257 - kierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)
257
Autobus nocnyKierunek Giełdowa (Centrum Hurtu)Nr słupka 11317 -
257 - kierunek Ślazowa
257
Autobus nocnyKierunek ŚlazowaNr słupka 11318
- linie zmienione