Przystanek - Hala Stulecia
( 5 zmian )
Linie tramwajowe
-
1 - kierunek Biskupin
1
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 24401 -
1 - kierunek Poświętne
1
TramwajKierunek PoświętneNr słupka 24402 -
1 - kierunek Zajezdnia Ołbin
1
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24402 -
2 - kierunek Krzyki
2
TramwajKierunek KrzykiNr słupka 24402 -
2 - kierunek Biskupin
2
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 24401 -
2 - kierunek Zajezdnia Gaj
2
TramwajKierunek Zajezdnia GajNr słupka 24402 -
2 - kierunek Zajezdnia Ołbin
2
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24402 -
4 - kierunek Biskupin
4
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 24401 -
4 - kierunek Oporów
4
TramwajKierunek OporówNr słupka 24402 -
4 - kierunek Zajezdnia Ołbin
4
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24402 -
4 - kierunek Zajezdnia Borek
4
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 24402 -
10 - kierunek Leśnica
10
TramwajKierunek LeśnicaNr słupka 24402 -
10 - kierunek Biskupin
10
TramwajKierunek BiskupinNr słupka 24401 -
10 - kierunek Zajezdnia Ołbin
10
TramwajKierunek Zajezdnia OłbinNr słupka 24402 -
19 - kierunek Zoo
19
TramwajKierunek ZooNr słupka 24401 -
19 - kierunek Kozanów (Dokerska)
19
TramwajKierunek Kozanów (Dokerska)Nr słupka 24402 -
19 - kierunek Zajezdnia Borek
19
TramwajKierunek Zajezdnia BorekNr słupka 24402
Linie autobusowe
-
145 - kierunek Iwiny - Rondo
145
Autobus dziennyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 24502 -
145 - kierunek Sępolno
145
Autobus dziennyKierunek SępolnoNr słupka 24501 -
146 - kierunek Bartoszowice
146
Autobus dziennyKierunek BartoszowiceNr słupka 24501 -
146 - kierunek Gaj - Pętla
146
Autobus dziennyKierunek Gaj - PętlaNr słupka 24502 -
253 - kierunek Leśnica
253
Autobus nocnyKierunek LeśnicaNr słupka 24502 -
253 - kierunek Sępolno
253
Autobus nocnyKierunek SępolnoNr słupka 24501 -
253 - kierunek Zajezdnia Obornicka
253
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24502 -
255 - kierunek Iwiny - Rondo
255
Autobus nocnyKierunek Iwiny - RondoNr słupka 24502 -
255 - kierunek Sępolno
255
Autobus nocnyKierunek SępolnoNr słupka 24501 -
255 - kierunek Zajezdnia Obornicka
255
Autobus nocnyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24502 -
315 - kierunek Swojczyce
315
Autobus dziennyKierunek SwojczyceNr słupka 24501 -
315 - kierunek Reja
315
Autobus dziennyKierunek RejaNr słupka 24502 -
315 - kierunek Zajezdnia Obornicka
315
Autobus dziennyKierunek Zajezdnia ObornickaNr słupka 24502 -
345 - kierunek Stadion Olimpijski
345
Autobus dziennyKierunek Stadion OlimpijskiNr słupka 24502
- linie zmienione