Komplety kryminałów Krzysztofa A. Zajasa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 30 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Sonia Draga – 3 komplety kryminałów Krzysztofa A. Zajasa (w każdym komplecie po dwa tomy) z tzw. trylogii grobiańskiej (bo akcja rozgrywa się w Grobianach obok Krakowa)– część pierwszą „Ludzie w nienawiści” oraz drugą – „Mroczny krąg”.  W pierwszej ginie kierowca quada, a zaraz potem jego kolega. Komisarz Krzycki będzie miał pełne ręce roboty. W drugiej śledztwo dotyczy mrocznych obrzędów mścicieli, a komisarz Krzycki stanie się ściganym.

W sobotę 5 grudnia, w godzinach 13.00-13.45 Krzysztof A. Zajas będzie podpisywał swoje książki na stoisku Wydawnictwa Sonia Draga.

Aby wygrać 3 komplety kryminałów Krzysztofa A. Zajasa od Wydawnictwa Sonia Draga trzeba do poniedziałku 30 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Kto jest ulubionym autorem Krzysztofa A. Zajasa (dodamy, że ów autor napisał m.in. „Carrie”)?
  2. W jakim mieście pracuje powieściowy komisarz Andrzej Krzycki?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę