Kolejny Hilton we Wrocławiu. To już pewne.

Hotel stanie przy ul. Sikorskiego


Otwarcie już w przyszłym roku. Hampton by Hilton Wrocław West powstanie w centrum stolicy Dolnego Śląska przy ul. Sikorskiego.

Projekt zakłada zastosowanie technologii redukującej zużycie energii i materiałów z niezbędną infrastrukturą techniczną. Za realizację inwestycji odpowiada spółka Rialto, będąca spółką zależną od West Real Estate SA, która, na mocy umowy franczyzowej z Hilton Worldwide będzie zarządzać hotelem Hampton by Hilton Wrocław City Center West. Dzięki uzyskanemu w czerwcu finansowaniu inwestycji rozpoczęte zostały prace ziemne oraz wykonano fundamenty budynku.

- Decyzję o zaangażowaniu w każdy projekt podejmujemy w oparciu o analizy rynkowe i ekspertyzy wykonywane przez doradców w każdym z obszarów naszej działalności. Tak również było w przypadku hotelu Hampton by Hilton. Jak pokazują wyniki badań, branża hotelarska w Polsce prężnie się rozwija, a realizacje tego typu inwestycji przynosić będą wymierne korzyści ekonomiczne – podsumowuje Piotr Pędzik z West Real Estate SA.

Istniejąca na polskim rynku od 2007 roku spółka West Real Estate, właściciel spółki celowej RIALTO, inwestora obiektu Hampton by Hilton Wrocław City Center West, zajmuje się nabywaniem i zarządzaniem nieruchomościami w branżach innowacyjnej gospodarki odpadami oraz hotelarskiej.

Inwestor planuje zakończenie budowy w 2015 roku. Wtedy również pierwsi goście będą mogli skorzystać z oferty Hampton by Hilton Wrocław City Center West.

mano

Zgłoś uwagę