Koleje Dolnośląskie szukają pracowników [OFERTY PRACY]

Co najmniej kilkanaście osób może znaleźć pracę w Kolejach Dolnośląskich. Przewoźnik ogłosił rekrutację na kierowników pociągów, konduktorów i kontrolerów taboru. Do 5 maja czeka na zgłoszenia. Jak mówią kolejarze firma się rozwija i to na pewno nie ostatnia rekrutacja w tym roku.

  • fot. Koleje Dolnośląskie


- Poszukujemy zarówno pracowników doświadczonych - kierowników pociągu, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia, jak również kandydatów do przeszkolenia na konduktorów – mówi Justyna Stachniewicz, rzecznik prasowa Kolei Dolnośląskich.

We Wrocławiu na kandydatów na kierownika pociągu i konduktorów czeka 12 wakatów. Dla rewidentów taboru, czyli ludzi, którzy kontrolują stan pociągów jest 5 miejsc.
Koleje Dolnośląskie oferują umowę o pracę, stabilne zatrudnienie i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Szczegółowe informacje o wymaganiach oraz wszystkie aktualne oferty można znaleźć tutaj KARIERA KD

Chętni powinni wysyłać swoje aplikacje (CV + list motywacyjny) na adres: sekretariat@kolejedolnoslaskie.eu, w temacie wpisując stanowisko, o które się starają. Termin nadsyłania podań upływa 5 maja 2015 roku. Jednak to nie ostatnia rekrutacja w tym roku.
- Będziemy je organizować systematycznie, firma się rozwija, mamy nowy tabor, obsługujemy nowe trasy, potrzebujemy pracowników – mówi Justyna Stachniewicz z KD.
Kolejna rekrutacja na kierowników pociągu planowana jest w czerwcu. Już wiadomo, że za kilka tygodni będą poszukiwani monterzy i elektromechanicy do bazy Kolei Dolnośląskich w Legnicy. Aktualne oferty znajdują się na stronie przewoźnika. 


Zgłoś uwagę