Kocham kino: „Zupełnie nowy Testament" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do piątku 11 grudnia do godz. 11


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na Kocham Kino "Zupełnie Nowy Testament" ważne w dniu 14.12 o godz.19  do Multikina Pasaż Grunwaldzki

„Zupełnie Nowy Testament” jest pełną gagów i absurdalnego humoru „Biblią dla opornych”, niezłą komedią i przyzwoitą tragedią.

Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

„Zupełnie Nowy Testament” to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde („Nic do oclenia”), Yolande Moreau („Serafina”) i Catherine Deneuve w rolach głównych.

Aby wygrać bilety trzeba do piątku 11 grudnia do godz. 11 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i  oraz odpowiedzieć na pytanie:

Jak brzmi prawdziwe nazwisko Catherine Deneuve?

Nagrodę wygra piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę