Kobiece wyjazdy Fit CAMP

Lulu-Lemon Fitness Studio zaprasza na dwa wspaniałe, kobiece wyjazdy Fit CAMP! Każdy z nich jest inny, a co za tym idzie – niepowtarzalny. 

  • materiały prasowe

  • materiały prasowe


Organizatorzy przygotowali dwa turnusy, które różnią się od siebie. Na obu jest szansa na poprawę kondycji i zdrowia.

Fit Camp to  rewelacyjny wyjazd sportowo-kondycyjny dla wszystkich pań, które w krótkim czasie chciałyby spalić mnóstwo kalorii, zapracować na wspaniałą sylwetkę i dobre samopoczucie. Program obejmuje trzydniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu Biathlon w Jakuszycach, codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanych instruktorów (Jogging, Boot Camp, Nordic Walking, Trening Funkcjonalny, Pilates), zdrową, zbilansowaną dietę bazującą na ekologicznych produktach regionalnych, oraz regeneracyjne seanse w saunie. Dodatkowo, wieczorek integracyjny przy winie i przekąskach. Totalna odnowa gwarantowana!

Termin: 06.11.2015 - 08.11.2015

Cena: 399 zł - zapisy do 18.10.2015

Fit & Relax Camp to świetna okazja do tego, by odpocząć od zgiełku dużego miasta. Wybierając tę opcję, z całą pewnością zregenerujesz swoje ciało i umysł. Program trzydniowego wyjazdu obejmuje trzydniowy pobyt w apartamentach luksusowego hotelu FLINSKI w Świeradowie Zdroju, zajęcia fitness w basenie, seanse w saunie, wspaniałe wycieczki Nordic Walking z podziwianiem pięknych widoków, a także relaksacyjne zajęcia Pilates, dzięki którym odzyskasz siły witalne i poczujesz przypływ nowej, pozytywnej energii. Dodatkowo, zapewniamy wyśmienite, całodzienne wyżywienie, które przygotowywane jest wyłącznie z ekologicznych produktów najwyższej jakości.

Termin: 13.11.2015 - 15.11.2015

Cena: 599 zł - zapisy do 18.10.2015

Zgłoś uwagę