Od września nowe zajęcia dla dzieci w Centrum Aktywności na Biskupinie

Od września 2018 r. w Klubowym Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży przy Radzie Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice wystartuje nowa oferta zajęć. Obecnie przedstawiciele Rady Osiedla szukają wykonawców, którzy poprowadzą warsztaty tematyczne.


Klubowe Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży przy Radzie Osiedla Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice działa od początku 2018 roku. Dotychczas jednak jego działalność nie opierała się o zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone o stałych porach. W budynku Rady Osiedla przy ul. Fryderyka Pautscha 4 odbywały się za to zajęcia gimnastyczne i porady dietetyczne dla osób dorosłych i seniorów. Dzieci mogły natomiast skorzystać m.in. z półkolonii sportowych czy szkółki piłkarskiej na Stadionie Olimpijskim.

Nowa oferta zajęć

Od września do grudnia 2018 r. w KCADiM zaplanowano bogatą ofertę nowych zajęć, które mają być prowadzone w poniedziałki i wtorki oraz w czwartki i w piątki w godz. 15.00 – 19.00. Wśród nich są: zajęcia z języków obcych – angielski i niemiecki, warsztaty artystyczne (teatr, aktorstwo, reżyseria), warsztaty ekologii, segregowania odpadów i recyclingu, zajęcia z szybkiego czytania i technik pamięciowych, zajęcia ruchowe taekwon-do, warsztaty bezpiecznego blogowania i poruszania się po internecie czy warsztaty filmowe (animacja poklatkowa, videoarty, YouTube).

– Jesienią przez cztery dni w tygodniu dzieci będą miały zapewnione ciekawe zajęcia, opiekę i posiłki. Liczymy, że oferta spotka się z dużym zainteresowaniem młodzieży oraz rodziców i opiekunów – mówi Mateusz Janusz, przewodniczący zarządu osiedla Biskupice-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice.

Obecnie przedstawiciele Rady Osiedla poszukują osób, które poprowadzą nowe zajęcia. Podmioty zainteresowana mogą składać ofertę wysyłając ją na adres e-mail: rada.osiedla.biskupin@gmail.com lub składając w zamkniętej kopercie bezpośrednio w siedzibie Rady Osiedla w godzinach pracy biura (pon. 9-12, śr. 12-15, czw. 15-18) w terminie do 12 sierpnia 2018 r.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty oraz planowanych zajęć znajdziecie tutaj (PDF).Zgłoś uwagę