Pożegnalny miesiąc w Puzzlach

Na początek Soundforce Bastards

  • 2 maja w Puzzlach

    2 maja w Puzzlach


Podczas kolejnego Soundforce Bastards, dziś, 2 maja o godz. 22.00, w klubie Puzzle (Przejście Garncarskie 2) zaprezentuje się Rumpistol, producent z Kopenhagi, który od ponad 10 tworzy nietuzinkowe produkcje docenione przez wielu artystów na całym świecie. Oprócz wyszukanego stylu producenckiego spełnia się również jako wydawca, prowadząc od 2003 r. wytwórnię Rump Recordings. Systematycznie grywa na największych festiwalach, gdzie jego muzyka jest prezentowana wraz z ogromnymi instalacjami wizualnymi.

 

Kolejnym gościem będzie Playpad Circus, charyzmatyczny beatmaker oraz kontrabasista z Berlina. Jego umiejętności potwierdza zwycięstwo w Finest Ego Beatmaker Challange w 2011 r. Wydawał między innymi w Luana's messed up records oraz Equinox Records.

 

Lokalne wsparcie zapewni PHÅM, tegoroczny maturzysta z Nysy, którego produkcje cieszą się popularnością wśród beatowych wyjadaczy.

 

Tłem dla wszystkich będą TRF z Opola oraz przedstawiciel My Head Is Dubby – P500.

 

Dla Czytelników naszego portalu zarezerwowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na dzisiejszy wieczór w Puzzlach. Żeby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Ile lat klub Puzzle działał w Przejściu Garncarskim?

dziś, 2 maja, punktualnie o 14.00, dzwoniąc pod nr 603 878 350.

Konkurs rozstrzygnięty.

mw

Zgłoś uwagę