Kino na Obcasach: „Słaba płeć" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 14 grudnia do godz. 11


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na Kino NaObcasach  "Słaba płeć" ważne w dniu 17.12 o godz. 20 do Multikina Pasaż Grunwaldzki. Zaproszenia są wyłącznie dla Pań.

Zjawiskowa Olga Bołądź oraz plejada gwiazd polskiego kina w niepoprawnej romantycznie komedii o kobiecie, która dostaje kopa od życia i postanawia grę pozorów zamienić na realizację marzeń. Film zobaczymy przedpremierowo już 17 grudnia w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

Uczestniczki KNO czeka mnóstwo niespodzianek i konkursów z nagrodami. 

Aby wygrać bilety trzeba do  poniedziałku 14 grudnia do godz. 11 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego  oraz odpowiedzieć na pytanie:

Z jakich ról znana jest Olga Boładź?

Nagrodę wygra piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.


Zgłoś uwagę