Karnety w sprzedaży!

Śląsk Wrocław rozpoczął sprzedaż karnetów na sezon 2015/16. Ich ceny zostały obniżone do najniższego pułapu w historii występów WKS-u na nowym stadionie.

  • fot: archiwum


Największe zniżki mają oczywiście stali karnetowicze, którzy posiadali abonamenty na wszystkie mecze sezonu 2014/15 i na rundę wiosenną tych rozgrywek. Ceny są bardzo przystępne – karnet ulgowy na 10 jesiennych spotkań kosztuje zaledwie 117 zł, z kolei za abonament dziecięcy zapłacić trzeba jedynie 8 zł! Równie atrakcyjne ceny ustalono dla karnetów obowiązujących na wszystkie piętnaście spotkań sezonu zasadniczego – w tym przypadku ceny karnetów zaczynają się już od 166 zł, za wyjątkiem abonamentów dziecięcych, dostępnych za 11 zł.

Kupno karnetu oznacza bardzo dużą oszczędność względem zakupu pojedynczych biletów na spotkania Śląska Wrocław. Dzięki abonamentowi w kieszeni każdego kibica WKS-u zostanie między 55 a 233 zł. To jednak nie jest jedyna korzyść płynąca z karnetu. Ich posiadacze obejrzą za darmo mecz I rundy eliminacji do Ligi Europy z NC Celje oraz pierwszy mecz Pucharu Polski rozgrywany na Stadionie Wrocław.

Karnet tradycyjnie nabijany jest na Kartę Kibica. W tym sezonie do każdego abonamentu zostanie wyrobiona ona za darmo (w POK Oporowska i POK Królewiecka). Śląsk zadbał również o wiernych karnetowiczów, którzy posiadali abonamenty w poprzednim sezonie (całosezonowe i na rundę wiosenną). Ich dotychczasowe miejsca pozostają zarezerwowane do 29 czerwca. Karnety na mecze Śląska Wrocław można kupować w 12 punktach sprzedaży (ich lista znajduje się na oficjalnej stronie klubu www.slaskwroclaw.pl), w tym w nowo otwartej Wyspie Kibica w CH Arkady Wrocławskie. Posiadacze Kart Kibica abonamenty mogą dostać  również za pośrednictwem strony www.bilety.slaskwroclaw.pl.

Kibiców, którzy do tej pory nie posiadali abonamentów na mecze Śląska Wrocław, zapraszamy do ich kupna w POK Oporowska i POK Królewiecka. Dzięki temu od razu będą mogli otrzymać Kartę Kibica i zakodowany na niej karnet.

Zgłoś uwagę