Kampery na Stadionie Wrocław: 21 stanowisk dla podróżnych

Na parkingu Stadionu Wrocław przygotowano 21 stanowisk dla kamperów. Są wyposażone we wszystkie instalacje niezbędne do obsługi samochodów kempingowych.

  • W Camper Park Stadion Wrocław jest 21 miejsc dla samochodów kempingowych, fot. Stadion Wrocław

    W Camper Park Stadion Wrocław jest 21 miejsc dla samochodów kempingowych, fot. Stadion Wrocław


Camper Park na Stadionie Wrocław to doskonała oferta dla podróżujących kamperami.

Stadion leży przy autostradowej obwodnicy stolicy Dolnego Śląska. W pobliżu są przystanki węzłowe tramwajów, autobusów i kolei, którymi można szybko dostać się do centrum Wrocławia.

Camper Park Stadion Wrocław: Woda, prąd, monitoring

Parking dla kamperów jest czynny codziennie, przez całą dobę. Wyjątkiem są dni, kiedy we Wrocławiu swoje mecze rozgrywa piłkarska reprezentacja Polski.

Dojazd do Camper Park Stadion Wrocław prowadzi przez bramę A od strony al. Śląskiej. Przy szlabanach należy wybrać przycisk „Info” i na hasło „Camper Park” ochrona go otworzy. Dalej dojazd oznakowany jest piktogramami.

Ważne: Teren jest strzeżony i monitorowany. Można tu przyjeżdżać ze zwierzętami.

Strefa serwisowa zlokalizowana jest pod esplanadą. Składa się z płyty najazdowej, kratki ściekowej oraz kolumny serwisowej. W strefie serwisowej można zlać wodę szarą użytkową i wodę czarną bytową oraz nabrać wody świeżej.

Kolumna serwisowa wyposażona jest w kran do poboru czystej wody, szufladę zrzutową do opróżniania kaset WC, oddzielny kran do płukania kaset. Ulokowana tuż obok strefa zrzutu wody szarej to płyta najazdowa o wymiarach 5x5m. Wokół jest dużo wolnego miejsca, co umożliwia swobodne manewry oraz wjazd tyłem i przodem.

Camper Park Stadion Wrocław, fot. Stadion Wrocław

Camper Park na Stadionie Wrocław ma dwie wydzielone strefy. Miejsca, gdzie mogą parkować kampery do wysokości 4 m oraz stanowiska dla niższych pojazdów - do 3,5 m. Ograniczenia wysokości oznaczone są przy wjeździe do danej części.

Do wyboru są miejsca zadaszone oraz na otwartej przestrzeni. Jedno miejsce dla kampera ma wymiar 5 na 10 m. Przy miejscu postojowym możliwe jest podłączenie do prądu (16A). Jedna skrzynka elektryczna przypada na cztery kampery.

Baza rekreacyjna dla podróżnych

Podróżni mogą zwiedzić Stadion Wrocław, korzystać z terenów zielonych między Stadionem i rzeką Ślęzą, gdzie znajduje się duży plac zabaw. Na miejscu działają też największy w Polsce kryty tor kartingowy i Dream Jump, który oferuje skoki na linie z dachu stadionu, czy przejazd tyrolką nad jego murawą.

Dla gości dostępne jest także bistro, do którego dostać się można wejściem W2.

Miejsce postojowe należy wykupić wcześniej przez internetowy system rezerwacji miejsc parkingowych Stadionu Wrocław.

c/wZgłoś uwagę