Kameralny kryminał niemiecki od Media Rodzina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 27 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Media Rodzina –  egzemplarz kryminału „Krew we Fryzji Wschodniej” Klausa-Petera Wolfa. To kolejny kryminał, którego akcja toczy się w Norddeich, spokojnym kurorcie na wybrzeżu Morza Północnego. Oto pod domem komisarz Ann Kathrin Klaasen ktoś zostawił zwłoki w worku. To dopiero początek czarnej serii, a komisarz będzie musiała ścigać bezwzględnego mordercę.

Aby wygrać egzemplarz książki „Krew we Fryzji Wschodniej” od Wydawnictwa Media Rodzina trzeba do piątku 27 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. Gdzie znajduje się Fryzja Wschodnia?
  2. Powieściowe Norddeich jest dzielnicą miasta. Jakiego?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę