Narwani z Kontekstu na Włodkowica 21

W czwartek, 24 lipca, kolejny występ Teatru Komedii Improwizowanej Narwani z Kontekstu. Zapowiada się duża dawka energii i dobrej zabawy. U nas możesz wygrać darmowe wejście na to wydarzenie.


Klubokawiarnia Włodkowica 21 gości po raz kolejny Narwanych z Kontekstu, wyspecjalizowanych w improwizacjach kabaretowych. Scenki, w których biorą udział, powstają wedle sugestii widzów, bo to właśnie oni decydują co, kogo i w jakich okolicznościach obejrzą na scenie. Ta specyficzna forma występu sprawia, że zaskakiwana jest nie tylko publiczność, ale również sami występujący, i dlatego każdy wieczór jest oryginalny i niepowtarzalny. Oprócz znanych, krótkich gier, w czwartek, 24 lipca o godz. 20.00, aktorzy pokażą się również w dłuższych formach, a także w czymś coś premierowym!

Bilety w cenie 20 zł do kupienia na www.biletynakabarety.pl oraz w klubie w dniu występu. Kasa czynna od 19.20.

 

Dla Czytelników www.wroclaw.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na ten występ. Żeby je zdobyć, trzeba poprawnie odpowiedzieć na pytanie:

Do jakich kabaretów należą także członkowie Narwanych z Kontekstu?

Na odpowiedzi czekamy w piątek, 11 lipca, do godz. 16.00. Z osobą, która, jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi, skontaktujemy się e-mailowo.

KONKURS ZAKOŃCZONY!

 

mw

Zgłoś uwagę