Kabaret Elita świętuje 45-lecie w Capitolu

Już w poniedziałek, 20 października o godz. 20.00, na scenę wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol wyjdą wykonawcy uroczystej gali „Warto było czekać, czyli 45-lecie kabaretu Elita”. My zaś znaleźliśmy dla naszych czytelników miejsca na widowni…

 

  • kabaret Elita

    mat. promocyjne kabaretu Elita


45 lat – to jubileusz, który zobowiązuje do szczególnej oprawy i o taką właśnie postarali się realizatorzy kabaretowej gali na cześć niezwykle popularnej, znanej z wielu występów „na żywo” oraz z audycji radiowych i telewizyjnych, czyli wrocławskiej Elity. Skecze, wiersze, monologi, kawały – „z brodą” i bez… to wszystko i jeszcze więcej w wykonaniu czołówki polskich kabareciarzy (i nie tylko!) usłyszy i zobaczy publiczność poniedziałkowej imprezy. Z tej niecodziennej okazji mogą także skorzystać czytelnicy portalu www.wroclaw.pl, dla których mamy dwa podwójne i dwa pojedyncze zaproszenia, jeśli poprawnie odpowiedzą na poniższe pytanie i będą mieli szczęście u naszej „sierotki”.

Jak brzmią nazwiska rycerzy trzech,
w których wcielają się aktorzy kabaretu Elita w Studiu 202?

 

Odpowiedzi można udzielać do jutra, 17 października, do godz. 12.00. Przy odpowiedzi prosimy o dopisanie: 2 (wejściówka dla dwóch osób) albo 1 (wejściówka pojedyncza). Informacja o wygranej nastąpi drogą e-mailową, odbiór zaproszeń w redakcji – do poniedziałku, 20.10, do godz. 15.00.

 

KONKURS ZAKOŃCZONY.

 

Zgłoś uwagę