Jazztopad 2018. Jak zaprosić artystę na koncert w swoim mieszkaniu

Światowej klasy muzycy grający w naszym mieszkaniu? To możliwe za sprawą akcji Festiwalu Jazztopad. Organizatorzy zachęcają, by pisali do nich właściciele mieszkań w centrum, albo okolicach, którzy mają możliwości, by przyjąć pod dach artystów oraz ugościć publiczność (minimum 20 osób). Zgłoszenia można wysyłać mailem do 15 października.

  • koncert w mieszkaniu jazztopad

    Ubiegłoroczny koncert w mieszkaniu/fot. Sławek Przerwa/NFM

  • koncert w mieszkaniu jazztopad

    Ubiegłoroczny koncert w mieszkaniu przy ul. Komuny Paryskiej/fot. Sławek Przerwa/NFM


Dostępne mieszkanie, najlepiej z fortepianem

Organizatorzy zaznaczają, że mieszkanie, w którym ma się odbyć koncert, powinno znajdować się w centrum miasta lub w okolicach centrum. Mieszkanie, bądź udostępniony przez właścicieli pokój, powinno być na tyle duże, by pomieścić artystów i minimum 20 osób publiczności. Mile widziany jest instrument klawiszowy (najchętniej pianino albo fortepian).

Terminy koncertów Jazztopadu w mieszkaniach to sobota 24 i niedziela 25 listopada w godzinach między 12.00 a 17.00. Jeden koncert trwa ok. godzinę.

Jak zaprosić artystów do domu?

Zgłoszenia wraz z opisem mieszkania/pokoju (lokalizacja, metraż) i jego zdjęciami trzeba wysłać w terminie do 15 października na adres e-mail: joanna.lenart@nfm.wroclaw.pl

Warto się zgłosić (zakładając, że mamy na to warunki lokalowe). Właścicieli, muzyków i publiczność czeka niezapomniany wieczór, jak te w apartamencie Sky Tower, w domu na wodzie czy u przemiłej rodziny w domu przy Odkrywców (przeczytacie o nim w Koncert w mieszkaniu na Jazztopadzie [ZDJĘCIA]).Zgłoś uwagę