Jak zostać specjalistą e-handlu we Wrocławiu. Rekrutacja trwa

E-commerce rozwija się w zawrotnym tempie. Jak podają statystyki, sprzedaż internetowa rośnie, a wraz z nią liczba e-sklepów. Do ich zarządzania potrzeba specjalistów, potrafiących łączyć wiedzę z zakresu e-commerce i nowoczesnych technologii ze zrozumieniem oczekiwań i potrzeb e-konsumentów. Na kierunku Manager e-commerce w WSH przygotują cię do takiej pracy. 

  • e-handel

    mat. ilustracyjny


Już 2 grudnia starują zajęcia drugiej edycji studiów podyplomowych na kierunku Manager E-commerce w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. To, wciąż nowa, okazja do zdobycia wiedzy nt. internetowego handlu od doświadczonych praktyków i specjalistów, działających od lat w tej branży. Projekt koordynowany jest przez Internet Mall Polska (Mall.pl). Do 20 listopada br. można się na te studia rekrutować

Wiedza, umiejętności, praktyka

– Zajęcia na kierunk Manager E-commerce poprowadzą praktycy, którzy znają branżę na wylot. Studenci mogą liczyć na ich doświadczenie i wiedzę o realnych warunkach biznesowych. Zdobędą niezbędne umiejętności i kompetencje niezbędne do odbycia stażu, a następnie znalezienia pracy w branży. Celem kierunku jest kształcenie praktyczne – podkreśla dr Dariusz Socha, dyrektor studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Handlowej.

Co w programie studiów

Program studiów obejmuje kompletną wiedzę z zakresu:

  • podstaw zakładania sklepu internetowego,
  • aspektów prawnych handlu internetowego,
  • customer experience,
  • PR, social media dla e-commerce, 
  • usability sklepu internetowego, 
  • mcommerce, e-logistyki czy technologii w e-commerce,
  • prowadzenie e-biznesu na rynkach CEE. 

Studenci uzyskają wiedzę potrzebną do stworzenia e-sklepu, zarządzania nim oraz podejmowania trafnych decyzji w zakresie outsourcingu.

Wśród prowadzących znajdą się się m.in. Vit Endler z Mall.pl/Virtooal.com, Jacek Popko z Usability Lab, Jacek Kinecki z Przelewy24 czy Krzysztof Murzyn z Grupy Unity i Krzysztof Marzec z Deva Group.

Pośrednim celem zajęć jest rozbudzenie w studentach przedsiębiorczości w kierunku e-commerce, a także prowokowanie ich do zakładania własnych e-biznesów. Ćwiczenia odbywać się będą w małych grupach, dzięki czemu będzie można poznać specyfikę pracy projektowej. 

Wszystkie informacje na temat studiów na stronie.

Zgłoś uwagę