Impel Wrocław przedłuża promocję na karnety

Za niecały miesiąc we Wrocławiu rozpocznie się seria wielkich widowisk, pełnych sportowych emocji i walki. Ruszy sezon siatkarek Impel Wrocław. Kibice wrocławskiej drużyny mają kilka rozwiązań na zapewnienie sobie uczestnictwa we wszystkich meczach rozgrywanych w Hali Orbita. Klub przedłużył sprzedaż karnetów w promocyjnej cenie do końca tygodnia.


Aby zdobyć karnety, nie jest konieczne ustawianie się w kolejce do kas. Można postawić na szczęście i zdobyć je innymi metodami.

ZNAJDŹ

W tym tygodniu Impel Wrocław przeprowadzi zabawę dla kibiców, wykorzystując potencjał popularnej w ostatnich czasach aplikacji Snapchat. Sympatycy zespołu będą otrzymywać zagadki i podpowiedzi jak zdobyć karnet, który zostanie ukryty w pewnym miejscu we Wrocławiu. Kto wyruszy w podróż po mieście za upragnionym karnetem i jako pierwszy odnajdzie go w docelowej lokalizacji – będzie mógł dopingować Impel Wrocław w spotkaniach Ligi Mistrzyń i Orlen Ligi. Aby wziąć udział w grze - wystarczy pobrać aplikację na telefon, w zakładce "dodaj znajomych" odnaleźć klubowe konto za pomocą nazwy użytkownika – impelwroclaw i czekać na rozpoczęcie zabawy, obserwując MyStory.

WYGRAJ

Jest jeszcze jeden sposób, by zapewnić sobie miejsce w trakcie wszystkich meczów Impel Wrocław w Hali Orbita. Podobnie jak przy okazji poszukiwań, fani Impelek mogą wygrać karnet na sezon 2015/16. W sobotę na klubowym Twitterze (@goimpelwroclaw) uruchomiony zostanie hasztag #oczekujacnasezon. Kibice, którzy od tego momentu użyją hasztagu w swoich postach, muszą wykazać się pomysłowością i przedstawić swoje stanowisko przygotowań do rozgrywek. Może to być tekstowe uzasadnienie (na 140 znaków, pamiętając o założeniach aplikacji!), rymowanka, lub zdjęcie przedstawiające nas w barwach Impel Wrocław. Jedyną granicą jest wyobraźnia.

KUP

Szanse na kupno karnetów w promocyjnych cenach przedłużono do końca tygodnia. Są dwie metody zakupu – w sieci Empik i we wszystkich punktach STS lub realizując zamówienie drogą elektroniczną w serwisie KupBilet.pl. Do końca września za karnety ulgowe zapłacimy 99 zł, normalne 199 zł, zaś rodzinne 249 zł.  Otrzymamy vouchery, które można wymienić na właściwe bilety w kasach Hali Orbita przed pierwszym meczem ligowym, który odbędzie się 15 października. Karnety nie są przypisane do konkretnych miejsc, jednak jest dla nich wydzielony środkowy sektor M. „Karnetowcy” mogą swobodnie poruszać się po wszystkich sektorach górnych, wybierając najdogodniejsze miejsca do obserwowania zmagań wrocławskiej drużyny.

Zgłoś uwagę