„Jak uratować mamę" w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs traw do 30.05 do godz.9

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na dowolny z 2 pokazów z okazji Dnia Dziecka filmu "Jak uratować mamę" w środę 1.06 o 10.30 lub 16.30.

To pierwsza od 5 lat polska pełnometrażowa animacja, która trafia do kin. Opowiada o rodzeństwie, które rusza w pełną niezwykłych przygód i magii podróż, by pomóc chorej mamie.

Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach i marzyć o królewiczu z bajki. Jednak przez jakiś czas myśli rodzeństwa będą musiały skupić się na czymś zupełnie innym. Ich mama potrzebuje pomocy, którą tylko jej pociechy są w stanie sprowadzić. Niemały w tym udział będzie miała pewna Czarownica… To za sprawą jej czarów Adaś i Anetka przeniosą się do tajemniczej średniowiecznej krainy – pełnej ziejących ogniem smoków, turniejów rycerskich i zamków. Dzieci muszą odnaleźć legendarne Złote Krople, dzięki którym będą mogły spełnić swoje trzy życzenia – w tym to jedno najważniejsze: ratunek dla mamy.

Żeby wygrać bilety trzeba do 30.05 do godz. 9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakie nagrody zdobył film „Jak uratować mamę?"?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowoZgłoś uwagę