Jak dobrze być przedsiębiorcą

We wtorek, 17 maja 2016 r. o godz. 14, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Fundacja Twoja Inicjatywa! organizują spotkanie „Przedsiębiorcą być!”. To warsztaty organizowane dla osób, które zdecydowały się na odważny krok i postanowiły założyć działalność gospodarczą, a także dla tych, którzy z sukcesem już ją prowadzą.

  • fot. ilustracyjne


Procedury związane z zakładaniem działalności gospodarczej oraz możliwości finansowania rozwoju i działalności firmy to jedne z głównych tematów spotkania. Opowiedzą o nich osoby z dużym doświadczeniem, na co dzień  współpracujące z przedsiębiorcami.

Uczestnicy spotkania, którzy zdecydują się na otworzenie firmy otrzymają także bezpłatną pomoc od Fundacji Twoja Inicjatywa! przy rejestracji firmy, wyborze zakresu działalności oraz najkorzystniejszej formy prawnej planowanego biznesu.

Wszyscy zainteresowani warsztatami powinni  dokonać rejestracji online na stronie - organizatora. Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji znajduje się - tutaj, oraz na Facebooku.Zgłoś uwagę