Inwestowanie na giełdzie - szkolenie dla każdego

Jak inwestować na giełdzie i czy to mogą być łatwe i szybkie pieniądze – m.in. na te tematy będą rozmawiać uczestnicy bezpłatnego szkolenia zorganizowanego przez ekspertów giełdowych.

  • szkolenie

    Bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie, fot. organizatorzy


Bezpłatne szkolenie z inwestowania na giełdzie organizowane w ramach programu Akcjonariat Obywatelski realizowanego przez Ministerstwo Skarbu Państwa i partnerów programu, odbędzie się we Wrocławiu - we wtorek, 3 lutego, w Qubus Hotel Wrocław przy ul. Św. Marii Magdaleny 2, o godz. 16.30.

Spotkanie poprowadzą eksperci giełdowi, którzy w ciekawy i prosty sposób wyjaśnią trudne i skomplikowane zagadnienia – m.in. jak działa giełda, skąd bierze się dywidenda, kurs akcji i na co zwracać uwagę przy wyborze spółki.

Giełdowe ABC dla każdego

Podczas szkolenia uczestnicy poznają organizację rynku kapitałowego w Polsce, rodzaje instrumentów finansowych, podstawy analizy fundamentalnej i technicznej oraz najważniejsze strategie inwestycyjne. Otrzymują również praktyczne wskazówki, czym kierować się inwestując na giełdzie, oraz jak korzystać ze swoich praw, jako akcjonariusz spółki giełdowej. Poznają także podstawy psychologii inwestowania.

– Tematy brzmią poważnie, ale mówimy o nich w jasny, zrozumiały sposób – zapewniają organizatorzy szkoleń.

Warsztaty są otwarte dla wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek i wykształcenie, ale jak mówią organizatorzy – zastrzeżenie jest jedno – tematyka będzie obejmowała podstawy ekonomii, więc dla niektórych może być mało atrakcyjna.

Zapisy na szkolenie na stronie Akcjonariatu Obywatelskiego, telefoniczne (71)-332 95 67 lub mailem - akcjonariat@sii.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Kolejne spotkania z tego cyklu będą we Wrocławiu, w marcu i kwietniu.



Zgłoś uwagę