Internetowy sklep TIM wyróżniony

Wrocławski sklep z prestiżowym wyróźnieniem


Internetowy sklep wrocławskiej spółki TIM otrzymał wyróżnienie Akademii Internetu w prestiżowym konkursie Webstarfestival, który promuje najlepsze polskie strony i reklamy internetowe.

W organizowanym od 2005 r. konkursie Webstarfestival sklep TIM otrzymał wyróżnienie w kategorii „Usługi profesjonalne”. Przyznająca je Akademia Internetu skupia najwybitniejszych przedstawicieli polskiego biznesu internetowego nominowanych przez organizacje branżowe, a także założycieli i laureatów poprzednich edycji konkursu Webstarfestival. Misją Akademii Internetu jest promowanie najbardziej wartościowych dla internautów stron www.

Sklep TIM to pierwszy e-sklep prowadzony przez polskiego dystrybutora artykułów elektrotechnicznych.

TIM SA mocniej zaangażował się w sektor handlu elektronicznego jesienią 2011 r., gdy przejął kontrolę nad Marketeo.com i Narzędzia.pl S.A., które obecnie tworzą jedną spółkę – Rotopino.pl S.A. Jest ona obecnie właścicielem największego w Polsce e-sklepu z elektronarzędziami - www.narzedzia.pl. Sklep ten znalazł się wśród 20 najczęściej odwiedzanych detalicznych e-sklepów w Polsce w 2013 r.

Katarzyna KunkaZgłoś uwagę