Interaktywne spotkanie w Lunecie

W Lunecie przy dworcu Wrocław Główny miało miejsce dzisiaj pierwsze spotkanie, w którym prezentowały się firmy z branży IT Wrocławia i Berlina.

  • Spotkanie branży IT z Wrocławia i Berlina

    Spotkanie branży IT z Wrocławia i Berlina

  • Spotkanie branży IT z Wrocławia i Berlina

    Kolejne spotkanie odbędzie się 31 maja. Jego tematyką będzie: „International Business in Cloud Computing”; fot. www.wroclaw.pl


– Organizatorami spotkania są Stowarzyszenie Firm ICT Brandenburgii i Berlina, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej i stowarzyszenie IT Corner. Do tej pory doszło do międzynarodowych spotkań grup przedsiębiorców zarówno we Wrocławiu jak i Berlinie. Dzisiaj doszło do pierwszego spotkania, gdzie polscy przedsiębiorcy byli we Wrocławiu a niemieccy w Berlinie – mówi Łukasz Czajkowski z ARAW. Spotkanie miało miejsce w Lunecie. – Z okazji ESK powstała Luneta, to jest ciekawy sposób by wykorzystać możliwości technologiczne i spotkać się w tym samym czasie i nie trzeba jeździć do innego miasta – dodaje Czajkowski.

Było to pierwsze z serii wirtualnych spotkań pomiędzy firmami technologicznymi z obu miast. Spotkania mają na celu prezentację innowacyjnych produktów i technologii wdrażanych przez polskich i niemieckich przedsiębiorców oraz przykłady dobrych praktyk międzynarodowej współpracy na polu technologicznym. Celem długofalowym jest zacieśnienie kooperacji pomiędzy firmami ICT z Wrocławia i Berlina.

Kolejne spotkanie odbędzie się 31 maja. Jego tematyką będzie: „International Business in Cloud Computing”.

Zgłoś uwagę