InteGra we Wrocławiu

Już w sobotę, 5 września we Wrocławiu ruszy InteGRA czyli PZU Rodzinna Gra Terenowa. To atrakcja dla całych rodzin. I okazja aby wspólnie aktywnie i wesoło spędzić czas.

  • InteGra we Wrocławiu

    fot: materiały organizatora

  • InteGra we Wrocławiu

    fot: materiały organizatora

  • InteGra we Wrocławiu

    fot: materiały organizatora


InteGRA to bardzo wciągająca, ale absolutnie nie wyczynowa gra terenowa dla całych rodzin. Organizatorzy zadbali o to aby każdy podołał temu wyzwaniu. Impreza odbędzie się w Wojnowicach w Zamku na wodzie, na trzech trasach do wyboru: 3, 5 lub 7 km. Ich wybór zależy od chęci i możliwości uczestników. To nie tylko wspólny spacer, ale prawdziwa gra na orientację. Będzie przygotowana mapa i prowiant.  Głównymi zadaniami gry będzie odnalezienie konkretnych miejsc i wykonanie zadań. Impreza jest oczywiście bezpłatna! A dodatkowo trasę 3 i 5 km. Będzie można pokonać także na rowerze.

Czas i miejsce: 5 września(sobota), od godz. 9.30, Wrocław -  Zamek na wodzie w Wojnowicach

Dojazd i start: Dojazd jest możliwy samochodem lub PKP (trzeba podejść z stacjiMrozów).

– Każdy zdobyty punkt za wykonane zadanie zamienimy na złotówkę i w ten sposób udział w InteGRZE zamieni się w finansowe wsparcie dla jednej z trzech organizacji: Domu Małego Dziecka im. Jana Brzechwy, Hospicjum Św. Łazarza oraz Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnych „Bądźcie z Nami” – mówią organizatorzy. Organizatorem InteGry jest Fundacja PZU przy wsparciu Fundacji Humanites. InteGra jest częścią szerszego programu mającego na celu rozwój WOLONTARIATU RODZINNEGO – czyli włączania całych rodzin w aktywność społeczną w swoim otoczeniu. Operatorem rajdu jest Stowarzyszenie Tropiciel, doświadczony organizator wielu gier i rajdów na orientację.

Plan InteGRY:
9:30  – 11:00 –  Rejestracja rodzin
10:00 – Star ­pierwszych rodzin (wyposażonych w mapy), co kilka minut będą ruszały kolejne;
11:00 – 15:00 – powitanie powracających rodzin, dyplomy dla dzieci i ciepły posiłek

Zapisy: na stronie organizatora – w zakładce ZAPISY

Zgłoś uwagę