Impel podejmie Wicemistrza Polski w Hali Orbita

Impelki wreszcie zagrają przed własną publicznością. W środę o godzinie 20:30 zmierzą się z aktualnym Wicemistrzem Polski – PGE Atom Trefl Sopot. Czy Hala Orbita pozostanie „twierdzą” nie do zdobycia?


Brak treningu i długie podróże to najtrudniejsze kwestie, z jakimi przyszło zmierzyć się wrocławiankom w ubiegłym tygodniu.  Siatkarki Impel Wrocław chcąc wykorzystać w Baku każdą chwilę na trening – rozpoczynały ćwiczenia na korytarzu, by maksymalnie wykorzystać czas, którzy organizatorzy przewidzieli na grę na parkiecie. W Szczecinie czasu było jeszcze mniej, a w tę środę przed wrocławiankami bardzo ważne spotkanie.

W Hali Orbita zagrają z aktualnym wicemistrzem Polski – zespołem z Sopotu. Te dwa dni, które ma Nicola Negro pozwoliły zawodniczkom na złapanie oddechu i przećwiczenie kilku istotnych elementów.

Na pewno istotnym czynnikiem będzie doping kibiców! Impelki przyznają, że wsparcie z trybun daje im niesamowitą motywację. To bodziec do jeszcze większego zaangażowania zawodniczek w grę! Bilety na środowe spotkanie dostępne są w sieci Empik, punktach STS, serwisie KupBilet.pl oraz kasach biletowych w hali.

W tym sezonie w Orbicie żadna z drużyn nie zdobyła jeszcze seta! Impelki niesione dopingiem najliczniej zgromadzonej publiczności w kraju nie pozwoliły rywalkom na pokazanie swojej siatkówki. Tym razem klasa przeciwnika jest zdecydowanie wyższa, dlatego też gorący doping wrocławskich kibiców będzie jeszcze bardziej potrzebny!

Mecz rozpocznie się w środę, 4 listopada o godzinie 20:30 w Hali Orbita. Transmisja w Polsat Sport i w mediach społecznościowych wrocławskiego klubu. 

materiały prasowe: Impel Wrocław 

Zgłoś uwagę