Impel kontra Tauron MKS Dąbrowa Górnicza

Hitowy mecz 8. kolejki Orlen Ligi to ostatnie spotkanie Impelek w roli gospodarza w aktualnym miesiącu.  Mecz z Tauron MKS Dąbrowa Górnicza już w czwartek, 19 listopada, w Hali Orbita o godzinie 18:00.

  • zdjęcie ilustracyjne


Mecz ósmej kolejki orlenligowych zmagań  zapowiada się emocjonująco. Naprzeciw siebie staną dwa zespoły, które w tym sezonie walczą o najwyższe cele. Drużyny nie myślą jednak jeszcze o fazie play-off. Najważniejsze dla obu zespołów jest zdobycie kolejnych ligowych punktów i stopniowe zbliżenie się do lidera. Układ tabeli po zakończeniu pierwszej fazy rundy zasadniczej ma ogromne znaczenie przy losowaniu Pucharu Polski.

Mecz Impel Wrocław z Tauron MKS Dąbrowa Górnicza to także ostatni mecz wrocławianek w Hali Orbita w listopadzie. Do Wrocławia siatkarki wrócą dopiero 9 grudnia i wtedy powalczą z Mistrzem Turcji – Fenerbahce Stambuł o kolejne ligowe punkty. Długa przerwa spowodowana jest zmianą gospodarza meczu 10. kolejki Orlen Ligi. Mecz nr 59 zostanie rozegrany w Łodzi, a nie jak wcześniej planowano w stolicy Dolnego Śląska. Nie uległa jednak zmianie data spotkania – 2 grudnia o godzinie 18:00.

Impelki będą walczyć o pełną pulę punktów. Prawdopodobnie parkietowy spektakl będzie krążył wokół świetnych ataków Katarzyny Skowrońskiej - Dolaty,  mnóstwa punktowych bloków Agnieszki Kąkolewskiej i nieprawdopodobnych obron Lenki Dürr.

Bilety na mecz są nadal w sprzedaży. Mamy możliwość zakupu za pośrednictwem seriwsu KupBilet.pl, a także w punktach stacjonarnych – EMPiKach oraz STSach. Bilety będą także dostępne w kasie w Hali Orbita na godzinę przed meczem.

Transmisja spotkania w klubowych mediach społecznościowych – facebook/impelwroclaw, twitter/@goimpelwroclaw, instagram/impelwroclaw oraz snapchat/impelwroclaw.

Zgłoś uwagę