Impel kontra Legionovia Legionowo

Faza zasadnicza zbliża się ku końcowi. Impelki ostatnie trzy spotkania rozegrają w Hali Orbita, dzięki temu będą mogły wykorzystać atut swojego boiska i walczyć o miejsce w tabeli premiowane grą o medale Mistrzostw Polski. W sobotę – 27 lutego. punktualnie o godzinie 17.00 rozpocznie się mecz z Legionovią Legionowo


Do końca fazy zasadniczej pozostały trzy kolejki. Impelki mają jednak do rozegrania zaległe spotkanie z Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, zatem do zdobycia jest aż 12 punktów na swoją korzyść. Oprócz zaległego spotkania (które zostanie rozegrane 2 marca o 18.00 w Hali Centrum w Dąbrowie Górniczej)  - pozostałe trzy mecze wrocławianki rozegrają na własnym parkiecie.

Choć najbliższy przeciwnik Impela Legionovia Legionowo w rodzimych rozgrywkach znajduje się w dolnych rejonach tabeli, to coraz śmielej rywalizuje z wyżej postawionymi drużynami w Orlen Lidze. O ile początek sezonu dla zespołu z Legionowa można zaliczyć do słabych, o tyle po zmianie szkoleniowca legionowianki wyraźnie nabrały ochoty do gry, sprawiając już niejedną niespodziankę.

Kolejne spotkanie zostanie rozegrane 5 marca o 19:00. Do Wrocławia przyjeżdża ekipa z Łodzi. 

Impel Wrocław kontra Legionovia Legionowo

Impel Wrocław kontra Legionovia Legionowo

Wydarzenia sportowe / Dla wszystkich
Termin 27 lutego 2016 17:00

Miejsce Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita

Zobacz
Zgłoś uwagę