Impel kontra KS Pałac Bydgoszcz

Najbliższe dwa mecze Impel Wrocław rozegra przed własną publicznością. Już w sobotę, 14 listopada, o 17:00 w hali Orbita zmierzy się z zespołem KS Pałac Bydgoszcz. 

  • zdjęcie ilustracyjne


Dotychczasowe mecze Impela Wrocław cieszyły się ogromną popularnością. W Orlen Lidze poczynania Impelek na żywo, we Wrocławiu, śledzi średnio ponad 2500 osób. Nie inaczej było podczas meczu Ligi Mistrzyń, kiedy to kibice wypełnili praktycznie wszystkie wolne krzesełka na trybunach. Doping w trakcie meczu z Dreznem był niesamowity, a pod jego wrażeniem były zawodniczki obu drużyn i obserwatorzy meczu.

Najbliższa okazja do zobaczenia siatkarskiego widowiska na parkiecie Orbity już w piątek. Początek spotkania o godz.17:00.  Do Wrocławia przyjeżdża zespół z Bydgoszczy. W ostatniej kolejce zmagań bydgoszczanki odnotowały pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Impelki natomiast cieszyły się z wygranej w Muszynie.

Bilety na najbliższe mecze Impela Wrocław do nabycia przez kupbilet.pl, w punktach stacjonarnych – EMPiKach i STSach oraz w kasie biletowej w Hali Orbita, otwartej na godzinę przed spotkaniem.

Transmisja sobotniego spotkania w mediach społecznościowych wrocławskiego klubu – facebook/impelwroclaw, twitter/@goimpelwroclaw, instagram/impelwroclaw oraz snapchat/impelwroclaw.

Zgłoś uwagę