„Iluzja 2” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trw do 1 lipca do godz.9


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na dowolny z 2 przedpremierowych pokazów filmu „Iluzja 2” w sobotę i niedzielę 2-3.07 o 20.00 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

W sobotę 2 lipca i niedzielę 3 lipca o godz. 20.00 DCF-u zaprasza na pokazy przedpremierowe widowiskowego filmu Jona M. Chu w gwiazdorskiej obsadzie. To kontynuacja przygód brawurowej grupy magików, których sztuczki budziły zachwyt publiczności, ale rywal doprowadza do oskarżenia ich o katastrofę.

Czterej Jeźdźcy powracają! Grupa magików, która na wyżyny wzniosła sztukę scenicznej iluzji – ukazując ludzkim oczom rzeczy o jakich dotąd nikomu się nie śniło i obdarowując publiczność milionami dolarów z kont niczego nie podejrzewających bogaczy – tym razem wpadnie w nie lada tarapaty. Ich żądny zemsty dawny rywal doprowadzi do katastrofy podczas finału Super Bowl, o którą oskarżeni zostaną Czterej Jeźdźcy. Uciekając przed FBI i policją, znienawidzeni przez publiczność, będą musieli udowodnić swą niewinność i usidlić swego wroga. A wszystko to oczywiście przy użyciu swych niezwykłych umiejętności.

Aby wygrać zaproszenie trzeba do 1 lipca do godz.9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kto dołączy do sprawdzonej ekipy magików?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę