Igrzyska Przedsiębiorczości: 10 – 20 października

Masz pomysł na biznes i chciałbyś mieć taką wiedzę jak doświadczeni przedsiębiorcy? A może szukasz startupowego mentoringu i finansowania dla swojej działalności? Właśnie dla takich osób Studenckie Forum Business Centre Club i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości organizują Igrzyska Przedsiębiorczości. Nadchodzące Igrzyska to 3-etapowe wydarzenie: warsztaty, mentoring i Bitwa StartUpów. O wartościową wiedzę zadbają m.in. Paweł Tkaczyk, Bartłomiej Postek i Tomek Popów.


Igrzyska Przedsiębiorczości organizowane są z myślą o osobach prowadzących startup, lub mających pomysł na biznes. Mają one pomóc w pozyskaniu praktycznej wiedzy, doświadczenia, potencjalnego wsparcia finansowego i usługowego. Składają się z trzech etapów:

Warsztaty: 10 – 11 października

W najbliższy weekend odbędzie się 6 warsztatów przeprowadzonych przez znanych i cenionych startupowców, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, wskażą co robić i czego unikać w prowadzeniu startupu. Na koniec cyklu wybranych zostanie 5 pomysłów na biznes, które wezmą udział w Bitwie StartUpów i zyskają możliwość brania udziału w mentoringu.
Zapisy na warsztaty prowadzone są za pośrednictwem strony: http://bit.ly/1GhZJeI

Mentoring: 11 – 19 października

Kolejnym etapem jest mentoring. W ramach tej części przedstawiciele każdego z piątki wybranych w trakcie warsztatów pomysłów, skorzystają 3h prywatnych konsultacji ze swoim mentorem – doświadczoną i cenioną osobą z branży startupowej. Spotkania mają na celu przygotować zespół do prowadzenia biznesu i prezentacji, które odbędą się podczas Bitwy StartUpów.

Bitwa startupów: 20 października

Ostatnia część Igrzysk, to Bitwa Startupów, czyli prezentacje pomysłów przed inwestorami, prelekcja gościa specjalnego i szansa na pozyskanie inwestycji oraz wsparcia przydatnego w prowadzeniu własnego startupu.

Nagrody:
Każdy uczestnik warsztatów otrzyma voucher do wykorzystania w IdeaPlace. Finaliści mogą liczyć na startupowe książki i kolejne vouchery z IdeaPlace, a zwycięzcy zdobędą: bezpłatne prowadzenie księgowości przez pół roku przez Biuro Rachunkowe Rachexpert, preferencyjne warunki korzystania z coworku w AIP, a także voucher o wartości 500 zł w IdeaPlace.

Harmonogram dostępny jest pod linkiem poniżej:

Wydarzenia na go.wroclaw.pl
Igrzyska Przedsiębiorczości: warsztaty, mentoring i bitwa startupów

Igrzyska Przedsiębiorczości: warsztaty, mentoring i bitwa startupów

Startupy / Warsztaty
Termin od 10 października 2015 do 20 października 2015

Miejsce Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Zobacz


Zgłoś uwagę